Nasze akcje

zakręcona Warszawa

Co robimy

5. urodziny!
03.01.2015

Kiedy 5 lat temu ogłosiłem publicznie, Ĺźe działalność rozpoczynają Dobre Serca wiele osób mi gratulowało, wiele osób się cieszyło, wiele osób Ĺźyczyło mi samych sukcesów i dobrych efektów. Dziś, wielu z tych osób nie ma, ale są Dobre Serca, które radzą sobie całkiem dobrze :)

Nadszedł więc czas na podsumowanie działań w 2014 roku.

1. Akcja ,,PS. z Serca"

Szczerze przyznam, Ĺźerok 2014 nie zaowocował w tysiące nowych listów dla chorych dzieci.

W ubiegłym roku odwiedziliśmy:

- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Wojska Polskiego w Kielcach

- Szkoła Podstawowa nr 3 im. majora Henryka Dobrzańskiego ,,Hubala" w Łodzi

- Szkoła Podstawowa nr 216 z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 ,,Klonowego Liścia" w Warszawie

Dodatkowo dzieci otrzymały listy z innych szkół, które na własną rękę zorganizowały Dzień Pisania Listów w swoich placówkach. Łącznie dzieci otrzymały TYLKO 220 listów, co daje ogólną liczbę 3321 wysłanych listów. Piszę tylko, poniewaĹź plan był inny, ale jak widać, Ĺźycie weryfikuje Nasze plany. Jedyna dobra wiadomość to ta, Ĺźe zawsze moĹźe byc lepiej. I będzie!


2. Bajka ,,Misiak Serduszko"

Rozpoczęliśmy sprzedaĹź bajki dla dzieci, z której dochód zostanie przeznaczony na wyposaĹźenie sal do terapii sensorycznej w Szkołach Podstawowych na terenie Polski.

Do tej pory zebraliśmy 4220 zł a ta kwota wciąż rośnie :)

Plany na rok 2015?

Chcemy wyposażyć pierwszą salę do terapii sensorycznej i to będzie Nasz priorytet!

Dodatkowo chcemy odwiedzić kolejne Szkoły i Przedszkola aby nauczyć dzieci pomagania i pokazać uczniom, że ,,Razem Znaczy Lepiej".

Podsumowując, chciałbym bardzo podziękować WSZYSTKIM, którzy brali udział w działaniach Dobrych Serc. Dziękuję Dobrym Listonoszom, bo bez Was nie byłoby tej wspaniałej akcji, której odbiorcami są chore dzieci. Dziękuję Szkołom, dziękuję Instytucjom, które Nas wspierały! Dziękuję mojej konkurencji, która z kaĹźdym dniem robi więcej ,,na złość" Dobrym Sercom bo w efekcie więcej chorych dzieci otrzymuje pomoc, a to dobry układ :)
Dziekuję za wsparcie, za chęci i za pomoc w realizacji Naszych marzeń.

,,Razem Znaczy Lepiej"

Wstecz

Komentarze
Twoja czytelniczka Dodano: 03.01.2015 o 15:54
"Razem znaczy lepiej"...Kiedy pomagamy innym, pomagamy tez sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza kolo i wraca do nas:)) Człowiek jest wielkim nie przez to co ma czy kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi :) Jestem z Ciebie dumna Mój Misiaku Serduszko :*
Dodaj komentarz