Misiak serduszko

,,Misiak Serduszko" - bajka, która pomaga
06.05.2014Kiedyś, powstała super akcja pisania listów do chorych dzieci ,,PS. z serca". Akcja się rozwijała, cały czas się rozwija i okazało się, że prócz tej akcji nie ma nic. Fakt jest taki, że wszystkie siły skupione były aby tą akcję wypromować, aby szkoły chciały się w nią angażować, aby udział w niej był prestiżem a nie przymusem.
Z dniem dzisiejszym możemy śmiało ogłosić wszem i wobec, że akcja ,,PS. z serca" ma wielką konkurencję ponieważ to właśnie dziś startuje nowa akcja, która niesie z sobą nowe wrażenia, nowe emocje, nowe cele i to właśnie sprawia, że to wszystko, po prostu, musi się udać!


,,Misiak Serduszko" to bajka dla dzieci, która ma pomagać dzieciom.INFORMACJE PRAKTYCZNE

1. ORGANIZATOR

Organizatorem zbiórki publicznej jest Komitet Organizacyjny ,,Misiak Serduszko". Otrzymaliśmy zgodę na przeprowadzenie zbiórki na terenie Rzeczpospolitej Polski - zgodę wydało Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

2. CEL

Dochód ze sprzedaży bajki przeznaczony zostanie na wyposażenie sal do terapii sensorycznej dla dzieci.

W specjalistyczny sprzęt zostaną wyposażone 3 szkoły podstawowe województwa mazowieckiego. Pierwszą z nich będzie:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216
,,Klonowego Liścia" w Warszawie

3. KSIĄŻECZKA

Bajka nie jest długa, ale ma wszystko to, co w bajce najlepsze. Wspaniała historia o Misiaku, który wyrusza w świat na poszukiwanie prawdziwej miłości, piękne ilustracje, morał z prawdziwego zdarzenia. Bajka liczy 34 strony, pisane wierszem. Sponsorem druku nakładu (1000 egzemplarzy) została Akademia-Humanistyczno Ekonomiczna w Łodzi.

4. ILUSTRACJE

Ilustracje do bajki wykonała 14-letnia uczennica tej szkoły, Oliwia Burlikowska - ,,laureatka wielu konkursów plastycznych, stypendystka Kapituły Polish Orphans Charity w 2011 r. za osiągnięcia na polu artystycznym, trzykrotna stypendystka Fundacji ,,Omnibus" w latach 2011-2013 za osiągnięcia naukowe i artystyczne oraz dwukrotna laureatka Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II". Warto dodać, że mimo problemów zdrowotnych (zespół Aspergera) jest bardzo uzdolniona i ilustracje, które wykonała zostały ,,żywcem" wklejone do książeczki.

5. AUDIOBOOK

Razem z książeczką sprzedawany będzie audiobook (wersja czytana bajki na nośniku CD), który jest nierozłącznym elementem i nie może być sprzedawany oddzielnie. Bajkę czyta Pan Jacek Rozenek, który zgodził się wspomóc inicjatywę.
Sponsorem tłoczenia płyt został bank Nordea.

6. JAK KUPIĆ?

Cena bajki + płyty wynosi tylko lub aż 20 zł

Konto bankowe zgodził się otworzyć Bank PKO BP - całkowicie bezpłatnie za co bardzo dziękujemy!

Bajkę można kupić tylko i wyłącznie poprzez wykonanie przelewu internetowego.

Dane do przelewu:

Komitet Organizacyjny ,,Misiak Serduszko"
ul. Jeździecka 10
05-462 Kopki

Numer rachunku: 69 1020 3378 0000 1502 0266 8754

Po dokonaniu przelewu należy DROGĄ MAILOWĄ wysłać dane do wysyłki.

Adres mailowy: pawel.aniol@dobreserca.com.pl
Kontakt telefoniczny: 724 791 809

Wstecz