Misiak serduszko

Napisz opinię o ,,Misiaku Serduszko" :)
17.05.2014

Opinia o akcji jest dla Nas bardzo ważna także będziemy bardzo wdzięczni jeśli zechcą Państwo podzielić się z Nami swoimi uwagami, przemysleniami, opiniami na temat całej inicjatywy a także samej bajki. Opinię mogą Państwo dodać jako komentarz do tego postu.

Dziękujemy w imieniu swoim oraz w imieniu ,,Misiaka Serduszko" ;)

Wstecz

Komentarze
Kasia Dodano: 18.05.2014 o 23:39
Bajka bardzo mi się podoba:) Myślę, że jest odpowiednia nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych czytelników. Zachęcam wszystkich do kupna tej książki, zwłaszcza dlatego, że skorzystają na tym chore dzieci:)
Dziubalek Dodano: 23.05.2014 o 06:56
Bajka ta powinna znaleźć się na każdej półce w każdym domu. Mimo wieku przeniosła mnie w krainę Misia i wraz z nim poszukiwałam szczęścia, miłości i dobra, które znalazłam:) Dziekuję Autorowi tej bajeczki, że stworzył takie dzieło!! Bajka ma szczytny cel i napisana jest tak przyjemnie, iż szkoda, że taka krótka:) Poproszę o więcej. Bo dar pisania to prawdziwy skarb więc wykorzystaj go Aniele:) Dziekuje również, że mogłam stać się czytelniczką "Misiaka"
ANETA Dodano: 30.06.2014 o 19:44
Bajka bardzo przyjemna do czytania :) historia Misiaka Serduszko potrafi również dorosłych przenieść do świata bajki :) polecam każdemu i dużemu i małemu :)
Mrówka Dodano: 23.07.2014 o 21:04
Bajka trafiła w moje ręce dłuższy czas temu, ale dopiero teraz znalazłam słowa, którymi spróbuję oddać swoje myśli.
"Misiak Serduszko", to wędrówka każdego z nas przez samego siebie. Zaś Miłości Gmina to przestrzeń wewnątrz "ja", o której czasem zapominamy a przecież ona zawsze tam jest. Wystarczy sen, marzenie a czasem istota, która przewróci w naszym życiu wszystko do góry nogami. Istota dzięki, której zobaczymy to co ukryte było dotąd przed naszymi oczami. Niczym Orzeszek rudy.
Bajka, która swoimi rysunkami trafia do dzieci, by pokazać sens poszukiwań a dorosłym (treścią)by przypomnieć to i owo.
Jak na mój gust, bajka rodzinna. Rym daje lekkości głębszemu przesłaniu, na które nie zawsze się trafia we współczesnej literaturze dziecięcej.
Polecam. Sama zamierzam książkę przekazać, gdzieś w przyszłości swoim wnukom (dzieci mi się już zestarzały i czytały już same-miały uchachane pyszczaki). Może Misiak Serduszko podbije i ich serca...
Alicja Dodano: 23.07.2014 o 21:44
Dla i moich dzieciaków przedszkolnych idealna. Powód do rozmowy o poważnych i ważnych rzeczach. Polecam każdej przedszkolance.
Maciek Dodano: 27.07.2014 o 00:05
Bajka bardzo mi sie podoba . Odnosi sie do najwazniejszych zyciowych wartości ,do miłości , do rodziny czy osiągniecia szczęscia. Kazdy moze znalezc w niej coś dla siebie. Polecam kazdemu .
Paulina Dodano: 04.08.2014 o 23:59
Bajka "Misiak Serduszko" jest bardzo fajna. Zawiera przemyślenia , nie tylko uczące dzieci ale również dorosłych. Pokazuje jak ważne jest szczęście oraz miłość w życiu. Uczy dzieci jednych z najważniejszych wartości w życiu człowieka , a dorosłym przypomina o nich , gdyż wielu z nas je zatraca. Uważam , że bajka ta powinna być kierowana do wszystkich. Dzięki ciekawej fabule oraz rymom czyta się ją z ogromną łatwością. Aby więcej takich bajek , które dają ludziom wiele do zrozumienia :)
Agata Dodano: 22.08.2014 o 13:02
Bajka jest bardzo pozytywna i daje do myślenia również ludziom dorosłym. Dzięki takim dziełom świat staje się bardziej pozytywny niż na co dzień mogłoby się wydawać, w świecie gdzie ludzie zapominają o ważnych dla nich wartościach. Dzięki takim ludziom jak autor bajki można zacząć wierzyć w drugiego człowieka i w to że istnieją jeszcze jakieś jednostki w tym egoistycznym świecie dla których misja pomagania innym jest na piedestale i dzięki takim osobom przeżyć życie jest zdecydowanie łatwiej... Nie umiem wyrazić emocji jakie ta bajka wywołuje na mojej osobie, a może po prostu chce je zostawić dla samej siebie co nie zmienia faktu iż zachęcam gorąco do jej kupowania i wsparcia owej charytatywnej akcji.

Oddana czytelniczka.
Karolina Dodano: 03.09.2014 o 09:56
Hej polecam wszystkim przesliczna bajke pod tytulem "Misiak "Serduszko".Bajka spodoba sie nie tylko dzieciom ale takze doroslym.Kupujac ta bajeczke nie tylko sprawimy sobie wspanialy wieczor z dziecmi, ale takze pomozemy innym dzieciakom.
Monika Dodano: 08.10.2014 o 22:22
Misiak Serduszko to bajka, po która powinni sięgnąć nie tylko dzieci, ale także ich rodzice. Jest pełna cipła, miłości i życzliwości, którą każdy z nas powinien sie otaczać na codzień. Idalna na prezent, dla własnych dzieci, jak i dla samego siebie. Ja osobiście w książeczce się zakochałam, polecam każdemu. Słowa uznania należą się rownież autorowi, który z takim zaangażowaniem, poświęceniem i przede wszystkim "Dobrym Sercem" pomaga chorym dzieciom.
Naprawdę warto mieć ją w swoim domu.
Agnieszka Dodano: 11.11.2014 o 21:57
Zgrabnie napisana historia miła dla ucha, połączona z pięknymi ilustracjami to coś, co na pewno wykorzystam w pracy z dziećmi. Świetna inicjatywa! Gratuluję pomysłodawcom i wykonawcom. Misiak Serduszko i Anioł - nie mogło być lepszego połączenia! :)
Anulka Dodano: 25.11.2014 o 19:00
Choć bajki głównie kojarzą się z dziećmi- to bajka o Misiaku Serduszku jest doskonałym przykładem bajki przeznaczonej dla najmłodszych jak i dla doroslych- bo przecież w każdym dorosłym jest choć odrobina dziecka :) Dzięki stylowi w jaki jest napisana czyta się ją w sposób przyjemny i lekki. Naprawdę gorąco polecam, dzięki zakupowi książeczki można zdobyć fajną pozycję do swojej domowej biblioteczki a przy okazji przekazać pieniądzę na szczytny cel! POLECAM i zachęcam!
Dodaj komentarz