Nasze akcje

zakręcona Warszawa

Co robimy

PS. z serca
27.07.2011

Ludzie zawsze mówią, że niesprawiedliwością jest to, że choruje i umiera człowiek- a zwłaszcza dziecko.

Aby pomóc dzieciom i aby pokazać, że jak się chce to można zdziałać bardzo wiele, podjęliśmy współpracę z projektem społecznym Pomocna Mama i wielkpolskim oddziałem Ruchu Ludzi Dobrej Woli.

"PS. z serca" to akcja, która polega na wysyłaniu listów, pocztówek do chorych dzieci. Nitk w czasie choroby nie lubi być izolowany, wytykany palcami a także wyśmiewany. Często jednak tak jest, a dzieci tego nie rozumieją.

Jeśli chcemy zrobić coś dobrego niewielkim kosztem i pomóc dziecku wrócić do zdrowia lub choćby trwać w chorobie z uśmiechem na twarzy to teraz nadszedł czas aby pokazac światu ludzkie dobro oraz chęci. Chęci pomocy, którą jest nawet kilka słów skierowanych do zupełnie obcego dziecka. Jedynym faktem jest ten, że każdy list, który to dziecko otrzyma, jest najpiękniejszym gestem jaki mogliśmy wykonać.

Gdy nie możemy pomóc finansowo, mamy dość wszelkich apeli dotyczących przekazania 1% oraz wsparcia materialngo, pojawia się taka piękna inicjatywa jak ta i nagle okazuje się, że coś możemy zrobić.

Pomóżcie i powiedzcie znajomym, że bez żadnych wymówek mogą zrobić coś, co będzie im zapamiętane:)

Zapraszamy także do udziału w wydarzeniu na facebooku:

http://www.facebook.com/event.php?eid=244770882208554

1 list = wiele powodów do uśmiechu! Sprawdź:)


Informacje dla rodzin, które chcą zgłosić dziecko dostępne drogą mailową:  ps.zserca@dobreserca.pl


Zapraszamy do działu "PS. z serca" aby zobaczyć profile dzieci :)

Wstecz

Komentarze
Nie odnaleziono
Dodaj komentarz