Nasze akcje

zakręcona Warszawa

Co robimy

PS. z serca
27.07.2011

Ludzie zawsze mówią, Ĺźe niesprawiedliwością jest to, Ĺźe choruje i umiera człowiek- a zwłaszcza dziecko.

Aby pomóc dzieciom i aby pokazać, Ĺźe jak się chce to moĹźna zdziałać bardzo wiele, podjęliśmy współpracę z projektem społecznym Pomocna Mama i wielkpolskim oddziałem Ruchu Ludzi Dobrej Woli.

"PS. z serca" to akcja, która polega na wysyłaniu listów, pocztówek do chorych dzieci. Nitk w czasie choroby nie lubi być izolowany, wytykany palcami a takĹźe wyśmiewany. Często jednak tak jest, a dzieci tego nie rozumieją.

Jeśli chcemy zrobić coś dobrego niewielkim kosztem i pomóc dziecku wrócić do zdrowia lub choćby trwać w chorobie z uśmiechem na twarzy to teraz nadszedł czas aby pokazac światu ludzkie dobro oraz chęci. Chęci pomocy, którą jest nawet kilka słów skierowanych do zupełnie obcego dziecka. Jedynym faktem jest ten, Ĺźe kaĹźdy list, który to dziecko otrzyma, jest najpiękniejszym gestem jaki mogliśmy wykonać.

Gdy nie moĹźemy pomóc finansowo, mamy dość wszelkich apeli dotyczących przekazania 1% oraz wsparcia materialngo, pojawia się taka piękna inicjatywa jak ta i nagle okazuje się, Ĺźe coś moĹźemy zrobić.

PomóĹźcie i powiedzcie znajomym, Ĺźe bez Ĺźadnych wymówek mogą zrobić coś, co będzie im zapamiętane:)

Zapraszamy także do udziału w wydarzeniu na facebooku:

http://www.facebook.com/event.php?eid=244770882208554

1 list = wiele powodów do uśmiechu! SprawdĹş:)


Informacje dla rodzin, które chcą zgłosić dziecko dostępne drogą mailową:  ps.zserca@dobreserca.pl


Zapraszamy do działu "PS. z serca" aby zobaczyć profile dzieci :)

Wstecz

Komentarze
Nie odnaleziono
Dodaj komentarz